Rezultati naših specijalki


14th British Sheepdog Special Show 27.11.2015

Judge: DAVOR JAVOR (CRO)
1. Bis A Diamond is Forever dei Rovi Fioriti
Aus Ch Uk Sh Ch Waveney Kozmonaut x Ch Tonkory Yours Truly
Uzg. All.to dei Rovi Fioriti ; vl. All.to dei Rovi Fioriti
2. Bis Sandcastle's Sparkling Pink
Sandcastle's Zoot Suit x Sandcastle's Tickled Pink
Uzg. Rautiainen Kirsi ; vl. Žubrinić Nina & Mioč Mia
3. Nyitramenti Bridget of Radway
Nyitramenti Waterloo x Snow Stail Acme of Perfection
Uzg. Balázsovits János ; vl. Balázsovits János


13th British Sheepdog Special Show 21.11.2014

Judge: TOMAS ROHLIN(DK)
1. Bis MIDLANDS-CORNER HAZEL MUFFIN
2. Bis STEADWYN BLUE LEGEND
3. Bis ALENCLAUD ESTEFANIA
4. Bis WINDRIFT BLACK VELVET


12th British Sheepdog Special Show 1.11.2013

Judge: ANNE INDERGAARD (N)
1. Bis Waggerland Just Jackie
Dragonpatch Big Papa Foster x Waggerland Covergirl
Uzg. R.CH.M. Dijkhorst-Noij Rachel ; vl. Dijkhorst W.J
2. Bis Pukawidgee Bush Romance
Monochrome Maestro x Pukawidgee Black Pearl
Uzg. Houlden ; vl. Ballardini Natale
3. Bis Dragonjoy Sonny Corleone
Ch. Dragonjoy New Idol x Ch. Dragonjoy Glory of The Sun
Uzg. Ceredi Chiara ; vl. Ceredi Chiara


11th British Sheepdog Special Show 1.11.2012

Judge: HARRY TAST(FIN)
1. Bis Zenit dei Nobilpazzi
Ch Snowdowne Dolcevita Golden Years x Ch Nobilprize dei Nobilpazzi
Uzg. Malacrida Susanna ; vl. Bovo Marisa
2. Bis Pukawidgee Bush Romance
Monochrome Maestro x Pukawidgee Black Pearl
Uzg. Houlden ; vl. Ballardini Natale
3. Bis Anabela of Bohemia Balada
e My Lord "Nelson" of Flying Heartbreakers x Gaya Krasna louka
Uzg. Sabina Havlickova ; vl. Ajmova Lenka


10th British Sheepdog Special Show 18.11.2011

Judge: Ferelith Somerfield(GB) & Ake Cronander (S)
1. Bis Reata's Kobayagi
Bogaboo Big Puff Daddy x Ch Reata's Jackpot
Uzg i vl A. & D. Javor
2. Bis Fjordsheltie's Calisso
Ch Croft's Brown Sugar x Mellsjohogda's Trump Card
Uzg. i vl. Skeie Grete
3. Bis Claygar Sweetest Taboo
Danari Danceth Waves x Claygari Shake Your Booty
Uzg Clarke, vl Deconinck Christa


9th British Sheepdog Special Show, 19.11.2010

Judge: Beata Petkeviča (LV), Birgitte Schjoth (DK)
1. Bis KASPIAN KIAORA
Ich Firstprizebears Enfield x Ch. C'You Lucy Kiaora
Uzg.Folget Klimova Lenka, vl Folget Klimova Lenka
2. Bis QUASHEE NOW GLAM IT UP
Ch Japaro By Design x Ch Quashee Zoom the Moon
Uzg. i vl. Van Poppel Monique
3. Bis ZENIT DEI NOBILPAZZI
Snowdowne Dolcevita Golden Years x Ch Nobelprize dei Nobilpazzi
Uzg Malacrida Susanna, vl Bovo Marisa


8th British Sheepdog Special Show, 20.11.2009

Judge: Elena Ruskovaara (Fin), Brenda Banbury (UK)
1.Bis ROLLINGVIEW SHAGGY BLUE ZORBAS
Aryakas Cosmo Junior x Ch. Rollingview Ruff Cut Diamond
Uzg. Marchand Barbara & Barella Sally, vl. Semmelroth Andrea
2. Bis DENNISAY'S DAY DREAMER
Brooklynos Alexander x Ch. Arsiada Ilusion
Uzg. Dennisays & Geantles, vl. Lesnik Judith & Richard
3. Bis BORDERBAY OTHER SIDE OF THE MOON
It.&Repr.Ch. Nahrof Mi Piace x Rsm J.Ch. Glentress Royal Scandal
Uzg. Masini Daniele, vl. Masini Daniele & Fovretto Selene


7th British Sheepdog Special Show,28.11.2008

Judge: Jean M. Lanning (UK), Leif Herman Wilberg(N)
1. Bis Ho In Mente Te Del Cuore Impavido
Potterdale Miami Star x Firstprizebears Denver
Uzg Del Cuore Impavido, vl.Filippo Ripoli
2. Bis Borderline Country Tornado
Borderfame Heart' N Soul x Ch Lionheart Anya at Borderline
Uzg Poshacher Heidi, vl Heidi Poschacher & Michaela Sorre
3. Bis Andvol Princessa Yelskaya
Ermyn Cranberry Frost x Andvol Koroleva Margo
Uzg. Volkova Marina, vl. Olga Sobolev


6th British Sheepdog Special Show, 24.11.2007

Judge: Pedro Sanchez Delerue (P)
1. Bis Scottie Cameron Dolores MacLaren
Double Scotch Blue Jolly Joker x Splendid Jeckson Black Dressed to Kill
Uzg Laki Mariann; vl. Várkuti Ágnes & Laki Mariann
2. Bis Zarin Blackwood della Collina dei Ciliegi
Earth Wind and fire della Collina dei Ciliegi x Hairyanera della Dollina dei Ciliegi
Uzg. Galdelli; vl. Grilli Andrea
3. Bis Icing On The Cake by Silver Whirlwind
Argovian Don't Stop Movin' x Blessed Moment for Silver Whirlwind
Uzg Gyorgyi Varga; vl. Koroknai & Rácz


5th British Sheepdog Special Show; 25.11.2006

Judge: Rodi Hubental (NOR)
1. Bis Sidney Borderbay
Nahrof Mi Piace x Ch Midnightstar
Uzg. Masini Daniele; vl. Favretto Selene
2. BisAryakas Cosmo Junior
Reata's Cosmopolitan x Fan Fell Qualify for Happiness
Uzg Kanales Nikolas; vl. Antl Elisabeth
3. Bis Gill Krasna Louka
Cake Krasna Louka x Ch Celine v. Ihlpol
Uzg. i vl. Ourednikova Michaela


4th British Sheepdog Special Show; 26.11.2005

Judge : Hugh Jones (UK)
1. Bis Vatea's Westa Iana
Scottsdale Esquire x Ch Vatea's Haidee Sweet Dream
Uzg.i vl. Dasović Jasmina
2. Bis Ballet Dancer in Black del Castelgavone
Collies of Sealand's Number Six Nice Nepomuk x Jack Mak's Fiz Gig Filtter
Uzg. Del Castelgavone, vl. Semenzato Roberta
3. Bis Brooklynson Alexander
Lakefield Love is in the Air x Ch Jefsfire So Charming to Brooklynson
Uzg. Barett A.J.& S.V., vl. Smojver Selimović Jadranka


3rd British Sheepdog Special Show,20.11.2004

Judge: Terry Thorn (UK), Jasna Jalševac (CRO)
1. Bis Double Scotch Blue Jolly Joker
Hell'Narciso de Chester x Ch Double Scotch Black Honeymoon
Uzg. Muzslai Peter & Ildiko; vl Gecsei Gabriella
2. Bis Reata's I'm Pixie
Lamedazottel Quick Silver x Reata's Carisma
Uzg A.& D.Javor; vl. Pelz Katharina
3. Bis Baciami Piccina dei Gherardini
Roysta's Earth Wind'n'fire x Ch Kelly LeBrock della Cambianella
Uzg. i vl. Gherardini Nadia


2nd British Sheepdog Special Show, 29.11.2003

Judge : Rainer Vourinen (FIN)
1. Bis Reata's Cosmopolitan
Danish Delight Sophies Dutch Joker x Ch Reata's Avantgarde
Uzg A.&.D.Javor;vl. Nikolas Kanales
2. Bis Natterjack Jay Kay
Bendale That's My Boy x Ch Diotima Blue Kisses to Natterjck
Uzg.Hyde; vl. Volkova & Moravkova
3. Bis New Inspiration Ze Zlate Jalny
Nyitramenti Captain blood x Running Girly von Belvedere
Uzg Kreckova Jarmila; vl. Janos Balazsovits


1st British Sheepdog Special Show, 20.10.2002

Judge : Joe Kirk (IRL)
1. Natterjack Jay Kay, bradati koli
Uzg. Hyde David, vl. Dana Volkova & Ilona Moravkova
2. Koakoi Georgia, dugodlaki škotski ovčar
Uzg. Harsanyi Peter, vl. Vivien Makra
3. Beachboy Beau for Silver Whirlwind, staroengleski ovčar
Uzg. i vl. Gyorgyi Varga
4. Siegerheims Cinder Glow, welsh corgi pembroke
Uzg. i vl. Flynn
5. Malomvolgy-Parkerdosi Clarissa, šetlandski ovčar

Prijavite se!

  • Pridružite nam se u Zagrebu na klupskom prvenstvu za britanske ovčare.
    Join us in Zagreb at the club championship for british sheepdogs.

Želite postati član?


Članom UDRUGE može postati svaki dobronamjerni ljubitelj pasa, koji želi raditi na ostvarenju zadataka UDRUGE.
Za sve detaljnije informacije vezane uz člansto kontaktirajte nas na broj mobitela 091/5365388 (Mia Mioč)

Pitanja?

Kontaktirajte nas: Mia Mioč: 091/5365388 Alen Mareković: 098/474949

Kontaktirajte nas i putem e-maila: british.sheepdogs@gmail.com